גילוי צפונות הקול היוצר

רות וידר מגן

סמסטר א', ת. פתיחה: 21 אוקטובר . ת. סיום: 20 בינואר.
14 מפגשים סה"כ

"רופרט שלדרייק מתאר את הגוף שלנו~ כהיררכיה של תדרים רוטטים מוצפנים~ . התדרים מופעים כמערכות מוצפנות שפועלות במערכות גדולות ומורכבות יותר ויותר.

אפשר לראות את כל העולם בצורה כזו מחלקיקים קטנים דרך האטום ועד צורות חיים מורכבות ביותר והגלקסיות עצמן, כולם הם שדות מהדהדים של אנרגיה פועמת ביחס תמידי של הדהוד זה עם זה."

– גון פולק

בקורס נחווה את  עצמנו והמערכת הקולית-גופנית שלנו דרך תהודות ראשוניות שצפונות בתוך הגוף. תהודות אלה פותחות שדה פועם ואין סופי של יצירתיות. כאן טמון הכח הגדול, הפוטנציאל האין סופי והמשמעות של הקול האנושי. נעשה קולות, ננוע, נשיר, נצייר ,נכתוב, ניצור, נפתח את פוטנציאל הקול היוצר הטמון בנו.  העבודה בהשראת עבודה עם אמילי קונרד מייסדת שיטת Continuum.

רות וידר מגן-אומנית קול,עוסקת מזה 30 שנה ביצירת מוסיקה ותיאטרון המגדירים שימוש חדשני בקול ובריפוי דרך קול .רות פיתחה טכניקות ייחודיות לעבודה עם קול ביחס לתהודה בחללים הפנים-גופיים ובחללים חיצונים עד האין סוף. עבודתה משלבת ידע ממסורות יהודיות ומ "ספר יצירה" בפרט. הוזמנה פעמיים להופיע לפני הדלאי לאמה. הופיעה בפסטיבלים למוסיקה ותיאטרון בהודו, קוריאה, רוסיה, תאילנד ,בריטניה, ארצות הברית…ועוד. הוציאה שתי אלבומים- 'אין זוהר' עם ' SOUNDS TRUE  בארצות הברית ו " כדאייל שבתא" עם נגן הקימנצה מארק אליהו. מופיעה ומעבירה סדנאות בארץ ובחו'ל. "ההופעות שלה מרגשות בעוצמתן על פי כל קנה מידה תרבותי, שילוב מהם של אומנות ורוחניות" לוס אנגלס טיימס.

חדש אצלנו

אירועים קרובים ומסלולי לימוד

צרו איתנו קשר

צרו קשר

לקבלת עדכונים על פעילויות חדשות ולמידע נוסף: 

אנחנו ברשת

סינפסה בפייסבוק

אינטגרציית קול בתנועה

חזרה למוזיקליות אורגנית

מאמר של סמדר אימור מתוך החוברת "מחול עכשיו" אתחיל בנימה אישית המנסה להתחקות אחר אותה קריאה פנימית, אינטואיטיבית, אשר הובילה אותי אל הדרך בה התפתחה

קול בתנועה – ארכיאולוגיה של גוף-נפש

"קול בתנועה הוא תהליך אשר משקם את הקשר האורגני הראשוני בין הגוף והקול ומחזיר את הפעמה המוסיקלית הטבעית של הגוף, הפעמה אשר עליה זורמת החיוניות היצירתית הראשונית ביותר. כאשר חוזרות המערכות לפעימת זרימתן הטבעית, מתאפשר לנפש ביטוי של עולמה המסתורי, הבלתי מילולי, דרך שפת התנועה והקול".

עצמי אותנטי ומוסיקליות

"עצמי אותנטי" כחוויית הבעה גופנית "לעיתים מזומנות מחווה של התינוק נותנת ביטוי לדחף ספונטני. מקור המחווה הוא העצמי האמיתי, והמחווה מעידה על קיום עצמי אמיתי

גל התנועה – חזרה לתנועה הטבעית

"גל התנועה" הינו אחד המושגים היסודיים בתהליך הריפוי בקול / טיפול בקול ובתנועה בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה". אנו מתרגלים ומעירים מחדש את זרימת גל התנועה לאורך עמוד