סדנת קיץ בצ'כיה – Body-voice – ריטואל – ריפוי – פרפורמנס


 

 

 

 

 

 

 

מעבדת מחקר  בנושא:

ריטואל – ריפוי – פרפורמנס.

קול. תנועה. קצב. אימפרוביזציה. קומפוזיציה.

עם רנה מילגרם (פראג) הרן גודבויס (פראג-ארה'ב)

וסמדר אימור (ישראל).

אוגוסט 20-25/8-2020

Trstenica,Czech Republic

שעות הסדנה כ-8-10 שעות ביום.

מחיר : 600  euro  המחיר כולל: 6 ימים של סדנה עם 3 מורים, לינה ו-3 ארוחות צמחוניות ביום. הלינה בחדרים משותפים (4 בחדר) או ביורטים. המחיר איננו כולל טיסה !!!!!

סדנת-מעבדה, החוקרת באמצעות תנועה, ריקוד, קול, שירה ומקצבים, את התהוות היצירה הקבוצתית כריטואל פרפורמטיבי. את מהות היות אינדיבידואל בתוך קבוצה. הקול האישי והשדה הקבוצתי.
האופן בו השדה הקבוצתי תומך התפתחות אישית. בתהליכים הכוללים עבודת עומק אישית וקבוצתית ניצור מבנים טקסיים סביב נושאים וסיפורים הקוראים לתשומת ליבנו והמבקשים ריפוי וטרנספורמציה. זהו מרחב יצירה הנוצר מהאפשרות להתמסר ללא ידוע, לאינטליגנציה של תודעה מוסיקלית אורגנית,  הזורמת ומארגנת מבנים הנוצרים ומתפרקים ונוצרים מרגע לרגע. אפשרות לחקור ביטוי עמוק של העצמי האותנטי בדיאלוג עם הישות הקבוצתית. לחוות בו זמנית היות יוצר ונוצר.


 

 

 

 

 

 

 

 הסדנה מיועדת לכולם ואין צורך בניסיון קודם כלשהוא

רנה מילגרם מצ'כיה-פראג (M.A) – רקדנית, אמנית אימפרוביזציה, כוריאוגרפית, מורה בשיטת לאבן,  ברטנייף ו b.m.c' ומטפלת בתנועה. שילוב רב תחומי זה מקנה לה את יכולותיה המופלאות כמאסטרית לאמנות האימפרוביזציה וקומפוזיציה בזמן הווה. מלמדת במסגרות אקדמיות שונות בגרמניה ובפראג ובעלת מרכז " dance-lab" בפראג, שם היא מעבירה תכניות לימודים בנושא הגוף המודע. בנוסף היא רקדנית-חוקרת של ריקודים צועניים בתרבויות מזרח אירופאיות ובאסיה. רנה הוזמנה מספר פעמיים על ידי מרכז סינפסה להעביר סדנאות.

הרן גודבויס מארה'ב – מוסיקאי, מתופף , חוקר מקצבים של מסורות ותרבויות שונות, בונה כלי הקשה, מורה,  מלחין ופרפורמר. שותף בהרכבים שונים אתם הוא מופיע בפראג. יוצר יצירות למחול, סרטים ןתיאטרון. חי בפראג, נשוי לרנה מילגרם.

סמדר אימור-ישראל-(M.A) – רקדנית, כוריאוגרפית, אמנית קול, מורה ומטפלת בגישת אינטגרציית קול בתנועה, פרקטיקה אותה פיתחה במהלך ה-20 שנה האחרונות. עבודתה כוללת גישות אמנותיות, תרפויטיות והתפתחותיות ומשלבת פרקטיקות שמאניות ובודהיסטיות. יצרה עבודות רבות אתן הופיעה בארץ ובחו'ל. מלמדת בצ'כיה ובגרמניה. מייסדת ומנהלת את מרכז סינפסה.

 

אנחנו ממשיכים את שיתוף הפעולה הבין-תרבותי, הפורה, בין שלושת המורים אשר חברו יחד לחקירה משותפת של נושא סדנת המעבדה : ריטואל—פרפורמנס-ריפוי.  זו תהיה הסדנה החמישית בסדרה. הראשונה התקיימה בצ'כיה בקיץ 2016, בסדנה משתתפים מצ'כיה ומישראל.

מספר המקומות לישראלים מוגבל ל-12 איש. למעוניינים לנסוע, מומלץ להירשם בהקדם בשל מחירי כרטיסי הטיסה. כרגע מחירי הכרטיסים זול מאוד, אך הוא עולה משמעותית לקראת הקיץ.

לפרטים, שאלות והרשמה: 054-5726729 סמדר.

synapsacenter@gmail.com

Smadaremor2@gmail.com

סינפסה » פעילויות » שיטת אינטגרציית קול בתנועה » אינטגרציית קול בתנועה: סדנאות קיץ וימים פתוחים »
This entry was posted in אינטגרציית קול בתנועה: סדנאות קיץ וימים פתוחים. Bookmark the permalink.