פעילויות

הלימודים במרכז סינפסה מתקיימים בשני מסלולים: מסלול תרפיה והתפתחות הכרתית בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה" , ומסלול פרפורמנס – אמנות קול.
לצד אלו, אנו גאים לארח במרכז סינפסה את מיטב המורים בארץ ובעולם לסדנאות אורח ושיעורים שנתיים מגוונים מעולם האימפרוביזציה, הפרפורמנס, הטיפול והריפוי בקול ובתנועה.

מפגשים אישיים בשיטת אינטגרציית קול בתנועה, שיעורים ליחידים וליווי תהליכי התפתחות יצירתית.

אנו שמחים להודיע על פתיחת קליניקת טיפולים ושיעורי פיתוח קול בשיטת "קול בתנועה", שיעורים ליחידים וליווי תהליכי התפתחות יצירתית.
העבודה מאפשרת תהליך של שיקום ותיקון הקשר האורגני בין הנשימה, התנועה והקול. תהליך זה מחדש את הקשר של האדם עם מכלול חלקיו, עם פעימת החיים המתרחשת בכל תא, עם נביעת מקור אנרגיית החיים, עם שמחת היצירה וביטוי חופשי של מכלול חלקי האישיות.האימון בעבודה זו פועל במישור הגופני, הנפשי, המנטלי והרוחני:

* שכלול הארגון הגופני והיציבה, לימוד דפוסי תנועה חדשים ומעבר לתפקוד ממקום של קלות וחוסר מאמץ בחיי היום-יום.
* הרחבת אפשרויות הקול ( פיתוח קול – מנעדים, גוונים, ווליום, יצירתיות, גמישות, הכרת תיבות תהודה וכ'ו )
* פיתוח קול, הרחבת המנעד הקולי והרפרטואר התנועתי
* קשר בין נשימה גוף וקול : תיבות תהודה שונות לצלילים שונים, הגוף ככלי נגינה המופעל על ידי תנועתו, קול כמעורר תנועה ותנועה כמעוררת מבנים מוסיקליים בשירה מאולתרת.
* חיבור לאותנטיות, ספונטניות ויצירתיות
* שחרור הקול הטבעי ופיתוח קול אישי אותנטי.

להמשך קריאה »
פיתוח קול רותי רבינס

שישי חודשי: קול בתנועה – הלחנה בזמן הווה
קורס חודשי בהנחיית רותי רבינס

קורס קול בתנועה יאפשר הכרות עם עקרונות הבסיס של שיטת קול בתנועה: עבודה על יציבה, נשימה, גל התנועה ועמוד השדרה, חללי תהודה, גוון ומנעד קולי.
כמו כן, יעסוק הקורס באלתור קולי קבוצתי – "הלחנה בזמן הווה": באלתור הקבוצתי אנו לומדים כיצד לאפשר לאלתור הקולי/תנועתי להפוך לשדה משחק רב-משתתפים, המאפשר תקשורת קבוצתית חיה וזורמת.
במהלך העבודה אנו לומדים לעקוב אחר נביעתם האינסופית של חומרי הגוף-נפש, ולצקת אותם במיומנות, בדייקנות, ומתוך הקשבה מוסיקלית ובחירה אמנותית – אל אלתור השירה והריקוד, בעבודת יחיד ובקבוצה.
זוהי הזמנה למפגש של חוץ-פנים, מקום בו חומרי הגופנפש מקבלים ביטוי אותנטי, יצירתי, כנה ומשחרר, מקום בו השירה והריקוד הם גם תפילה, גם שפה תקשורתית וגם טראנס שבטי סוחף…

קורס בן 8 מפגשים בהנחיית רותי רבינס יתקיים אחת לחודש ביום שישי, בין השעות 10:00 – 13:00.

להמשך קריאה »
חדש אצלנו

אירועים קרובים ומסלולי לימוד

צרו איתנו קשר

צרו קשר

לקבלת עדכונים על פעילויות חדשות ולמידע נוסף:

אנחנו ברשת

סינפסה בפייסבוק