אינטליגנציה תנועתית
BONES FOR LIFE

נירה אייל , טריינרית לאינטליגנציה תנועתית ,בעלת ניסיון בתחום 15 שנה בעבודה קבוצתית ואישית. מנהלת סטודיו " בגב זקוף". לפרטים : נירה – 025337010

 סדנת התנסות בת שני מפגשים: 5/6/2012, 12/6/2012.

מספר המקומות מוגבל – ההרשמה היא עד ה 27/5/2012

שיעור חדש מסוגו הארץ :" אינטליגנציה תנועתית – bones for life " , רותי אלון.

תוכנית בת כ- 150 מערכי תנועה יצירתיים, שפיתחה רותי אלון,שמטרתם להחזיר לגוף את איכות התפקוד המופלאה של "שואבות המים ", הנשים באפריקה , הנושאות את כד המים על ראשן, והולכות בקלות למרחקים עם המטען הגדול משליש גופן . רבות נכתב עליהן בעיתוני המדע. . רות אלון היא  תופעת טבע,אשה בת 82 , שאופן הליכתה הקליל והיציבה המושלמת שלה מעוררות השתאות וסקרנות – הכיצד ??( ראה באתר שלה).

בתוכנית"האינטליגנציה התנועתית "שמה לה רותי  למטרה ,לפענח את מתכונת ההליכה המנצחת של שואבות המים  ,לשפר את היציבה ולאפשר לכל אדם להתנסות בפרטיהדינמיקה של ההליכה הבוטחת והזקופה בתנאי חממה .

 

האתגר בתוכנית: להנהיג תנועת גוף אורגנית והרמונית המקדמת בריאות ,ומחוברת לתבונה הפנימית, כמו אצל חיות הבר. בשיעור מתנסים בתהליכי תנועה המעוררים את התבונה האורגנית של כל אדם שאולי רדומה בחיי שגרה חסרת אתגרים.בתוכנית האדם לומד מניסיונו לחדד את האינטליגנציה התנועתית שלו, ולקבל ממנה שדרוגלהרגלי התנועה האישיים שלו.מעין תיקון ספונטני המציף את הלב ברווחה ובסיפוק שלהתפייסות עם החיים.

 

רותי אלון: "היציבה היא כרטיס הביקור  האישי שלנו, המציג לעולם את אופיינו האוטנטי, או את העמדת הפנים שלנו, את ההסטוריה של מצבנו הגופני והנפשי ואת המקום החברתי שאנו מייחסים לעצמנו. היציבה מגלה הרבה דברים שאולי חשבנו שאנו מסתירים.

יציבה אמינה משרתת ג ם את היכולת שלנו לשאת את גופנו ניצב בלי לקרוס ולנוע בקלות ובזריזות  יחסית במרחב בצעידה מלאת חיים ובונה עצם..

את היציבה נעצב על ידי פיתוח הכישרון האורגנישל הגוף, ולא על ידי ביקורת , השקעת כוח, או השתדלות".

רותי אלון  מתגוררת בעין כרם בירושלים , היתה תלמידתו של דוקטור פלדנקרייז  והיא טריינרית בכירה בשיטת פלדנקרייז. כיום רותי מכשירה מורים בכל העולם ומפיצה את התוכנית שלה בלמעלה מ -20 מדינות.

השיעור יתקיים בימי ג'בשעה 17:00

משך השיעור שעה ורבע

עלות שיעור התנסות : 50 ₪

מנחת השיעור: נירה אייל , טריינרית שלהתוכנית "אינטליגנציה תנועתית" bonesfor life , רותי אלון, שיעורים אישיים וקבוצתיים ומוסמכת וינגייט לשיטת פלדנקרייז, סדנת הכיסאות ופילאטיס.

מנהלת סטודיו " בגב זקוף". ניסיון : 15 שנה

סדנת התנסות בת שני מפגשים:

המפגשים יתקיימו בהפרש של שבוע בינהם.

5/6/2012

12/6/2012

מספר המקומות מוגבל

ההרשמה היא עד ה 27/5/2012

לקבלת פרטים והרשמה – התקשרו לנירה אייל: 02 5337010

 

 

סינפסה » ארכיון »
This entry was posted in ארכיון, ארכיון: סינפסה מארחת, כללי. Bookmark the permalink.