יעל כהן סקלי

ריפוי וביטוי יצירתי באמצעות קול, תנועה ומוסיקה.

מפגשים אישיים בקול בתנועה / שיעורי פיתוח קול ושירה בגישה הוליסטית / טיפול במוסיקה וקול

 

 

יעל כהן סקלי

מטפלת במוסיקה וקול (M.A). מטפלת מוסמכת בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה", מורה לפיתוח קול ומוסיקה (B.A), מורה מוסמכת ליוגה, זמרת יוצרת ובוגרת בית הספר רימון למוסיקה. בעלת ניסיון של כעשור בתחום.

מפגש אישי בקול בתנועה וטיפול במוסיקה וקול

במפגשים נעבוד עם הקול, הגוף, הנשימה והדמיון, במטרה לבטא את העולם הפנימי בחופשיות וליצור תקשורת אמיתית וכנה בין החלקים השונים בנפש ובינינו לבין העולם בחוץ.

לטיפול מוזמנים מי שמחפש ביטוי עצמי יצירתי, מי שחלמה לשיר, לאלתר ולהלחין ולא העזה, מי שרוצה לעבור תהליך של התפתחות אישית, מודעות וריפוי, מי שמעוניין לחדש את הקשר עם גופו וקולו, מי שרוצה להפגש עם תכנים פנימיים ולנהל מולם דיאלוג בדרך יצירתית ומי שרוצה להתמודד עם מחסומים ופחדים בדרך לביטוי עצמי אותנטי בעולם.

החיבור לקול האותנטי יתאפשר באמצעות עבודה עם נשימה, תנועה, דמיון מודרך ושיחה. בתהליך זה נגלה את המגוון העצום בקולנו ונתן לו דרור, באמצעות הבעה קולית אינטואיטיבית, שירת שירים, אלתור קולי בליווי פסנתר, אלתור קולי משותף, תנועה והלחנת שירים. 

דרך שחרור קולנו ניתן ביטוי למגוון קולות, דמויות, חוויות ורגשות. בדרך זו נהפוך את עולמנו הפנימי ליצירה מתקשרת, נעבור תהליך של מודעות, שינוי וריפוי, נגע ברבדים עמוקים של פנימיותנו ונעודד שינוי ותנועה של דפוסים מעכבי צמיחה וחיות.

 

שיעור פיתוח קול ושירה בגישה הוליסטית:

הרחבת יכולת הנשימה, השירה והביטוי הקולי, כדרך להגיע לביצוע כנה ועוצמתי של שירים, כדלת לנפש ולגוף וככלי להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי. 
בשיעורים נלמד איך לחבר בין הקול, הגוף והרגש וכך להשתמש בקול ככלי הבעה רב עוצמה היוצא ממעמקים ונכנס למעמקים. נרכוש מיומנויות כמו נשימה בריאה, הגדלת המנעד, הפקת גוונים שונים של קול, פיתוח שמיעה, הרחבת הידע המוסיקלי ואלתור. לצד אלה נעבוד על חיבור אישי לשיר והבעה אותנטית.

שיעורי פיתוח קול ושירה בגישה מעמיקה וייחודית, המתאימים למי שחולם לשיר, מי שרוצה לרכוש כלים טכניים והבעתיים לביצוע וההגשה של שיר, מי שמעוניינת להתגבר על פחד קהל, חוסר ביטחון, צרידויות או בעיות בקול, מי שמחפש ערוץ להבעה של עולמו הפנימי לכל גווניו ומי שרוצה לעבור מסע של גילוי עצמי וביטוי אישי דרך המוסיקה והקול בפרט.

הבעה עצמית דרך שיר ורכישת מיומנות קולית, יביאו להתפתחות במישור האמנותי ובמישור האישי כאחד.  

לפרטים נוספים ולקביעת מפגש אישי:

קול פנימי – יעל כהן סקלי

מטפלת במוסיקה וקול (M.A)

טלפון: 054-8110106
מייל: yael.kolpnimi@gmail.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/kolpnimiyael/

ואפשר לקרוא עוד באתר: https://yaelkolpnimi.wixsite.com/kolpnimi

 

 

סינפסה » מפגשים אישיים »
This entry was posted in מפגשים אישיים, צוות המורים - תכנית ההכשרה למנחים ומטפלים בשיטת "אינטגרציית קול בתנועה" and tagged , , , . Bookmark the permalink.