קורס יסודות בזום: אינטגרציית קול בתנועה-חזרה למוזיקליות אורגנית

 

"אינטגרציית קול בתנועה-חזרה למוזיקליות אורגנית"

השפה הראשונית של הגוף-נפש

קורס בן 6 מפגשים בזום

פעם בשבוע, ימי שלישי 18:00-20:00

תחילת הקורס: 30/6/20 סיום הקורס: 4/8/20

מחיר סמלי: כל הקורס ב- 250 ש"ח בלבד- תשלום אחד לפני תחילת הקורס

השעור הראשון הוא הרצאה. נדבר על תכונותיו העוצמתיות של הקול ככלי לאיזון וריפוי. קול ותנועה בתרבויות שמאניות ובתרבויות שרות, ככלים טרנספורמטיביים, ותרפויטיים. קול ותנועה כביטוי ישיר של העצמי המהותי, הראשוני. השפעת שיקום הקשר בין הקול והתנועה על המישור הפיזיולוגי, הנפשי והרוחני. השפעת הוויברציה הקולית על חומר, על מים, על מערכות הנוזלים בגוף.

אדבר על הכלים הספציפיים איתם אנחנו מתרגלים בפרקטיקה הזאת. נדבר על מושגים בסיסים המתורגמים לתרגול: תמיכה, זרימה, פעימה, גל התנועה, רטט, הדהוד, חללי תהודה. נדבר על מושגים פואטיים כמו מוזיקליות אורגנית, העצמי המוזיקלי, הנפש המיתית, זיכרונות ווקאליים-גופניים, חלומות ערים, מצבי תודעה חלופיים.

בחמשת השיעורים הבאים נתרגל את היסודות של הפרקטיקה. כל אותם מבנים שהם מפתחות המאפשרים את האינטגרציה הבין מערכתית בין גוף-נשימה-תנועה-קול, את הזרימה וחופש הביטוי הקולי-תנועתי. נזכיר לגוף את פעימתו הטבעית, נשקם את האינטליגנציה הקולית-תנועתית, זו היודעת בכל רגע נתון לאזן את המערכות באמצעות ביטוי קולי. נעורר מחדש את הדחף לשירה אינטואיטיבית שהיא שירת הגוף, הנפש והנשמה. נתרגל מדיטציות קוליות ומבנים של "צ'י קול".

הקורס מיועד למי שאינו מכיר את העבודה, כמו גם למי שמתרגל אותה כבר שנים רבות, מאחר ואלו הם יסודות אשר אותם אנחנו מתרגלים באופן קבוע, גם כאשר נוספים עוד נושאים ורבדים.

להרשמה והבטחת מקומכם בקורס לחצו כאן

סינפסה » פעילויות » שיטת אינטגרציית קול בתנועה » אינטגרציית קול בתנועה: סדנאות קיץ וימים פתוחים »
This entry was posted in אינטגרציית קול בתנועה: סדנאות קיץ וימים פתוחים and tagged , . Bookmark the permalink.